Svatba Hanka a Tomáš - Hostinec a penzion Na rozcestí, Trnava (13.9.2014)

Velmi děkujeme supernímu človíčkovi Josefu Capíkovi za výbornou hudební produkci na naší svabě. Byl nám doporučen mojí kamarádkou, které taky hrál na svatbě a velmi si ho chválila. Určitě doporučujeme každému, kdo chce mít krásný zážitek z nezapomenutelného dne! Je to velmi příjemný člověk, se kterým byla i výborná domluva jak před svatbou, tak v jejím průběhu! Jo a umí skvěle předtančovat Macarenu.
Hanka a Tomáš Zetkovi

Svatba Verča a Honzík - Kozí hrádek & Hotel Maroli, Mikulov (6.9.2014)

Do DJ Chosého jsem se "zabouchla" hned na svatbě našich přátel a musela jsem ho prostě mít na naší svatbě taky!!! Je to profík na správném místě. S manželem jsme byli naprosto se vším spokojení. Perfektně nám ozvučil obřadní místo - venku pod širým nebem (ještě jsem se nesetkala s tak dobře ozvučenou venkovní svatbou) a hned po obřadu odjel chystat ozvučení na obřadní místo. Nejúžasnější bylo sledovat, jak se lidi, kteří normálně moc netancují, skvěle baví a jak je Chosé vytáhl na parket. Velice si ceníme přístupu a jeho práce a toho, že nám vytvořil nezapomenutelnou atmosféru. Tento Dj byl taky jedním z mála lidí, u kterých jsem byla klidná, že mi nic nepodělají a že to bude fajn. Takže spokojenost na 100000%.
Verča a Honzík

Svíca Míša a Míra - KD, Uherské Hradiště-Mařatice (30.8.2014)

DJ Chosé jsme si našli náhodně přes internet a zkusili jsme ho oslovit, jestli by nám zahrál na svíci. Jeho odpověď byla okamžitá a celá komunikace s ním bezproblémová a jasná. Na akci se dostavil na čas a vše probíhalo tak, jak jsme byli domluvení. Zcela přizpůsobil výběr hudby našemu vkusu. Mezi ostatní hosty zapadl tak, že si všichni mysleli, že je to náš dlouholetý známý.
S Jožkovou prací jsme byli velmi spokojeni, je super spolupracovat s někým tak spolehlivým. Všichni hosté ho chválili a byli velmi spokojeni. DJ Chosé byl správnou volbou! Děkujeme, Jožko!
Míša a Míra

Oslava Pavlína Zubatá - Myslivna, Lipov (23.8.2014)

Vřele děkujeme Dje Rossymu za skvělou hudební produkci na myslivně v Lipově u příležitosti oslavy narozenin. Skvělý výběr písniček oslovil všechny zůčastněné a napomohl super zábavě.
Pavlína Zubatá

Svatba Liduška a Jakub - Zámeček, Strání (23.8.2014)

DJ Chosého známe již řadu let jako skvělého DJ, který se dokáže přizpůsobit publiku a vytvořit takovou atmosféru, při které nebude nikdo sedět! To potvrdil i při své hudební produkci na naší svatbě, kdy ve spolupráci s CM Rozmarýn pokryli hudební vkus snad všech svatebních hostů :-) A především my dva jsme si maximálně užili spoustu našich oblíbených songů, které měl Chosé dopředu pečlivě připravené.
DJ Chosému dáváme 1 s * a vřele ho doporučujeme!
Liduška a Jakub Bábíkovi

Svatba Katka a David - Hostinec a penzion Na rozcestí, Trnava (16.8.2014)

Na DJ Chosé jsme narazili v diskuzích týkající se svatby, přečetli si reference, a protože nikdy dlouho neřešíme určitý problém moc dlouho, rozhodli jsme se právě pro DJ Chosého. Rozhodně jsme se nezklamali, právě naopak – Josef Capík je skvělý člověk a výborný DJ. Moc děkujeme DJ Chosé za vstřícnost, ochotu, přátelské vystupování a skvělou hudbu! Hudba přispěla ke skvělé atmosféře naší svatby. Rozhodně jsme se při tanci pořádně vyřádili, a to především díky parádním songům.
Určitě všem doporučujeme a doufáme, že se v budoucnu setkáme s DJ Chosé na další akci.
Katka a David